|
Barák
|
|
Napsal uživatel SW3JK
|
|
Čtvrtek, 08 Červenec 2010 10:04 |
|
Tak a další pracovní víkend za mnou. Tentokrát je vyztuženej nosnej trám, který je podepřenej dvouma sloupama. A zbořený nepotřebný stěny. Další víkend nás čeká nanosit sádrokartonový desky skrz okna, to bude lahoda.
Foto je Zde
|